e-ZFRON System Ewidencji Zakładowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych

OGÓLNOPOLSKA BAZA PRACODAWCÓW
OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH SP. Z O.O. SP.K.


Administrator serwisów:


adres: 35-005 Rzeszów, Plac Jana Kilińskiego 2
NIP: 517-036-22-36, REGON: 180950466, KRS: 0000452408
konto bankowe: mBank S.A. Oddział Bankowości Korporacyjnej w Rzeszowie:
44 1140 1225 0000 5503 7200 1001

Adres korespondencyjny:
Ogólnopolska Baza Pracodawców Osób Niepełnosprawnych
37-700 Przemyśl, ul. Kosynierów 1

e-mail: biuro@obpon.pl
serwis internetowy: www.obpon.pl
tel. fax (16) 679-16-16
infolinia OBPON: 0801 00 30 31


W przypadku problemów technicznych prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 505 105 398


W przypadku zapytań skontaktuj się z naszymi handlowcami

HANDLOWCY - ZESPÓŁ SPRZEDAŻY:

Agnieszka Jasińska
tel. (16) 679-16-16 wew. 35, e-mail: a.jasinska@obpon.pl
regiony: dolnośląskie, lubuskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie
Agnieszka Lewandowska
tel. (16) 679-16-16 wew. 46, e-mail: a.lewandowska@obpon.pl
regiony: mazowieckie, opolskie, podkarpackie, śląskie
Monika Krzyżanowska
tel. (16) 679-16-16 wew. 37, e-mail: m.krzyzanowska@obpon.pl
regiony: pomorskie, świętokrzyskie, kujawsko-pomorskie, podlaskie
Damian Dratwa
tel. (16) 679-16-16 wew. 34, e-mail: d.dratwa@obpon.pl
regiony: małopolskie, łódzkie, lubelskie, warmińsko-mazurskie

PREZES ZARZĄDU:

Krzysztof Kuncelman
e-mail: k.kuncelman@obpon.pl

PROKURENT:

Maciej Dratwa
e-mail: m.dratwa@obpon.pl

DYREKTORZY:

Rafał Kowalczyk - Dyrektor Zarządzający OBPON.PL
tel. (16) 679-16-16
e-mail: r.kowalczyk@obpon.pl
Edyta Sieradzka - Dyrektor Generalny ds. Wizerunku Spółki
e-mail: e.sieradzka@obpon.pl
Małgorzata Tylewicz-Piwnik - Dyrektor ds. Prawnych
tel. (16) 679-16-16
e-mail: m.tylewicz@obpon.pl

KSIĘGOWOŚĆ:

Elżbieta Olewicz - ekonomista