e-ZFRON System Ewidencji Zakładowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych

SZKOLENIA I DORADZTWO INDYWIDUALNE W SIEDZIBIE FIRMY


W związku z dużym zainteresowaniem naszych Klientów usługami doradztwa i szkoleń indywidualnych w siedzibie firmy Klienta, wprowadzamy na stałe niżej wymienione usługi, jako powiększające zakres działań szkoleniowo - doradczych firmy OGÓLNOPOLSKA BAZA PRACODAWCÓW OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH.

Dysponując zaufaniem wypracowanym na przestrzeni ostatnich kilku lat, doświadczeniem, jak również zespołem najlepszych konsultantów, doradców i szkoleniowców w kraju - przedstawiamy Państwu ofertę szkoleń indywidualnych i usług doradczych realizowanych w siedzibie Waszej firmy. Oferta skierowana jest do firm posiadajacych startus zakładu pracy chronionej, jak również dla pracodawców osób niepełnosprawnych z otwartego rynku pracy:

Konsultanci współpracujący z nasza firmą to zespół najbardziej doświadczonych doradców i wykładowców w kraju. Od wielu lat zajmują się tematyką zatrudniania osób niepełnosprawnych. To znani wykładowcy, autorzy książek, doradcy zawodowi, specjaliści, dzięki czemu firma OBPON gwarantuje wykonanie usług na najwyższym poziomie.

Konsultanci, doradcy i wykładowcy realizujący usługi szkoleń indywidualnych oraz usług doradztwa w siedzibie zamawiającego z ramienia firmy OBPON: